Hakkımızda

Mezon, 2019 yılında kurulan,taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 7 kıtada kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren, çözüm odaklı entegre bir lojistik şirketidir.

Mezon, Türkiye’nin dünya çoğrafyasındaki konumu üzerinden Batı ile Doğu, Kuzey ile Güney arasında tedarik zincirinin sürdürülebilirliği için mutlak çözümler üreten

Türkiye ve yanı sıra Avrupa, Asya ve BDT’de (Bağımsız Devletler Topluluğu) Taşımacılık, Depolama, Gümrükleme , E-Ticaret (B2B, B2C, Sipariş Hazırlama vb.) hizmetleri müşterilerine sunmakta olan önemli bir yapıdır.

Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen Mezon, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunar. Mezon’ün hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.

İlk günden itibaren dünyanın önde gelen lojistik firmalarından biri olma hedefi ile çalışıyoruz.
Lojistik gücünün yanı sıra Mezon’ün vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağıdır. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren çalışanı, Mezon’u başarıya taşıyan yolda çok önemli bir rol oynar.

Misyonumuz

Müşterilerimizle birlikte ilham veren ve sürdürülebilir değer yaratmak.

İnsan Odaklıyız

Yaptığımız her şeyde tüm paydaşlarımızın (müşteri, çalışan, tedarikçi, vb) ihtiyaçlarını doğru anlar, önceliğe alır, kararlarımızı buna göre veririz. Sevgi ve saygıyı ön planda tutar, ilişkilerimizi empati ile yürütürüz.

Birlikte Biriz

Takım halinde altından kalkamayacağımız zorluk yoktur. Motivasyonu yüksek, tutkulu, yapıcı bir ekip olarak birbirimize güç katar ve hedefimize koşarız.

Yenilikçiyiz

Başarımızın temelinde, hayal gücümüz, sıra dışı bakış açımız ve tutkumuz vardır. Daha iyi bir gelecek için yaratıcı fikirleri cesaret ve kararlılıkla hayata geçiririz. Yenilikçi girişimlerle sektörümüzde öncü oluruz.